Szkolenie pt. "Mistrzowska sprzedaż: Kreowanie wizerunku i strategie osiągania celów"

16 maja 2024, w godz. 10:00-13:00 zapraszamy na 108. wydarzenie organizowane przez Centrum Karier i Współpracy z Absolwentami w ramach "Akademii Biznesu". Partnerem merytorycznym wydarzenia jest EstateStreet sp. z o.o. (www.estatestreet.pl).

Cel szkolenia:

Prezentacja zastosowań umiejętności sprzedażowych, znajomości schematów myślenia i umiejętności kreacji wizerunku zarówno w zawodach tradycyjnie polegających na sprzedaży (na przykładzie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami), jak i w codziennych relacjach interpersonalnych oraz w budowaniu własnej ścieżki kariery.

Program:

• Jak wykorzystać umiejętności sprzedażowe w różnych kontekstach, od handlu nieruchomościami po codzienne rozmowy.
  • Sekrety efektywnej komunikacji, w tym dostosowywanie się do rozmówcy, umiejętność słuchania i gra o sumie niezerowej.
  • Poznasz heurystyki, czyli wzorce skróconego myślenia, i jak wykorzystać je w komunikacji, w tym myślenie szybkie i wolne oraz unikanie pochopnych wniosków.
  • W jaki sposób budować swój wizerunek i kreować wartość produktu, aby osiągać zamierzone cele.
  • Odkryjesz tajniki pierwszego wrażenia, budowania zaufania i skutecznego komunikowania się z klientem.

Artur Olejniczak, prezes zarządu EstateStreet:

• Rola sprzedaży w komunikacji
  • Jak osiągać swoje cele w rozmowie:
    • Rozmowa jako gra o sumie niezerowej
    •  Dostosowanie do rozmówcy
    • Prawo do odmowy / niezgody
    • Umiejętność słuchania
    • Czy mam mówić to, co ktoś chce usłyszeć?
  • Heurystyki - wzory skróconego myślenia i ich rola w komunikacji:
    • Myślenie szybkie i wolne
    • Pochopne wnioski
    • Łatwość poznawcza
    • Odpowiadanie na prostsze pytania
    • Złudzenie zrozumienia
    • Efekt kotwiczenia
    • Efekt aureoli
  • Rola wizerunku w osiąganiu celów:
    • Akceptacja czy wybór własnego wizerunku?
    • ‘Możesz być kim chcesz' i 'To Ferrari tylko czeka żebyś do niego wsiadł'
    • Metody kreacji wizerunku

Tomasz Madej, Dyrektor śląskiego oddziału EstateStreet:

• Dlaczego jedni rozmówcy przyciągają bardziej niż inni
  • Pierwsze wrażenie, czyli pierwsze 5 minut
  • Budowanie wartości Twojego produktu – budowanie Twojej wartości
  • Zaufanie
  • Wszyscy są Twoimi klientami
  • Rewers komunikacyjny i komunikacja
  • Twoja racja, czy racja klienta, że Twoja racja

Uczestnicy szkolenia:

• zdobędą wiedzę: teoria heurystyk opracowana przez laureata Nagrody Nobla - D. Kahnemana,
  • wzmocnią/nabędą umiejętność kreowania wizerunku, umiejętności negocjacyjne,
  • zwiększą świadomość w zakresie skutecznej komunikacji, zdobywania zaufania, budowania wartości.

Organizator:

Centrum Karier i Współpracy z Absolwentami Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Szkolenie poprowadzą

Artur Olejniczak - prezes zarządu ogólnopolskiej agencji nieruchomości EstateStreet, specjalista w zakresie obsługi klientów segmentu premium z ponad 10-letnim doświadczeniem w sprzedaży luksusowych nieruchomości. Autor szkoleń z zakresu technik negocjacyjnych, skutecznej komunikacji i zagadnień merytorycznych z zakresu nieruchomości i finansów.

Tomasz Madej -  aktor, magister sztuki, absolwent Akademii Sztuk Teatralnych im. S. Wyspiańskiego w Krakowie na wydziale aktorskim. CEO & Founder Akademii Talentów. Dyrektor śląskiego oddziału biura nieruchomości Estatestreet. Autor szkoleń w zakresie posługiwania się głosem oraz wizerunkiem.

Gdzie odbędzie się wydarzenie?

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych (CNTI)
Katowice, ul. Bogucicka 5

Liczba miejsc ograniczona, dlatego obowiązują zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy.

Formularz służy do organizacji spotkania a dane osobowe, które są przez uczestników podawane celem udziału w spotkaniu, będą przetwarzane do tychże celów przez organizatora – Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach. Z odpowiednią klauzulą informacyjną RODO Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach można się zapoznać u administratora, na stronie internetowej administratora oraz w Biuletynie Informacji Publicznej administratora: bip.ue.katowice.pl/klauzule-informacyjne-rodo.html
Niniejsze wydarzenie może być rejestrowane/nagrywane przez Organizatorów. Podczas niniejszego wydarzenia mogą być robione zdjęcia. Ww. nagrania i zdjęcia mogą być następnie publikowane na stronach Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach i JAS-FBG S.A. w ramach sprawozdania/relacji z wydarzenia. Uczestnicząc w wydarzeniu wyrażają Państwo zgodę na publikowanie wizerunku.

UCZESTNICY, GODZĄC SIĘ NA UDZIAŁ W WYDARZENIU, AKCEPTUJĄ JEGO ZASADY.