Karolina Ślązak z dyplomem

Studenci UE Katowice na Akademickich Mistrzostwach Polski w jeździectwie

W dniach 1-4 czerwca br. w Radzionkowie odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w jeździectwie. W mistrzostwach Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach reprezentowali studenci: Aleksandra Gawliczek, Karolina Ślązak, Vanessa Martinez, Izabela Czarnota, Ludwik Michalski oraz Larysa Haberstroh zdobywając drużynowo złoto w klasyfikacji uczelni społeczno-przyrodniczych oraz 4 miejsce w klasyfikacji wszystkich uczelni.

Reprezentanci UE Katowice

• Aleksandra Gawliczek, która startowała (ujeżdżenie amator) na klaczy Megi, zdobywając złoto w klasyfikacji uczelni społeczno-przyrodniczych;
  • Karolina Ślązak, która startowała (ujeżdżenie profi, skoki profi) na wałachu Tores P, zdobywając tytuł najlepszego zawodnika Akademickich Mistrzostw Polski 2023 oraz:
    • Złoto w skokach, kat. profi - klasyfikacja wszystkich uczelni,
    • Złoto w skokach, kat. profi - klasyfikacja uczelni społeczno-przyrodniczych,
    • Złoto w kombinacjach (ujeżdżanie + skoki) - klasyfikacja wszystkich uczelni,
    • Złoto w kombinacjach (ujeżdżanie + skoki) - klasyfikacja uczelni społeczno-przyrodniczych.
  • Vanessa Martinez, która startowała (skoki amator) na wałachu S-Rubin oraz na wałachu Lider (ujeżdżenie amator) zajmując 3 miejsce w klasyfikacji uczelni społeczno-przyrodniczych.
  • Izabela Czarnota, startowała (skoki amator) na wałachu Lordon.
  • Ludwik Michalski, startował (ujeżdżenie amator) na wałachu Faustino.
  • Larysa Haberstroh, startowała (skoki profi) na klaczy Caro’s Els.

Serdecznie gratulujemy!

Więcej informacji na stronie oraz na Facebooku.

Aleksandra Gawliczek na koniu
Aleksandra Gawliczek z dyplomem