Monitorowanie karier i losów zawodowych absolwentów

Dodatkowo Centrum Karier i Współpracy z Absolwentami Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach (zwane dalej: CKWA) monitoruje kariery i losy zawodowe absolwentów.

Głównym narzędziem wykorzystywanym do realizacji monitoringu jest newsletter z Instytutu Monitorowania Mediów (IMM), dokładnie analizowany przez pracowników CKWA. IMM to źródło cennych informacji o sukcesach zawodowych absolwentów, którzy pracując w różnych zakątkach Polski z powodzeniem spełniają się na różnych płaszczyznach i mają w swoim dorobku istotne osiągnięcia.

Wynikiem tego działania są informacje o ich osiągnięciach, które publikowane są na stronie Uniwersytetu w sekcji Absolwenci / Sukcesy absolwentów.

na Fanpage’u „Twoja Kariera – UE Katowice”: www.facebook.com/TwojaKarieraUE, prowadzonym przez Centrum Karier i Współpracy z Absolwentami, a także udostępniane kuratorom i menedżerom kierunków, które znajdują się w aktualnej ofercie kształcenia Uniwersytetu.