Poniedziałek
GODZINA | SALA A | SALA C | Basen | SALA A bis |
---|---|---|---|---|
8.00-9.30 | Zajęcia ogólnorozwojowe z nordic walking i elementami lekkoatletycznymi mgr M. Orczyk | Zespołowe Gry Sportowe mgr J. Listek | Nauka i doskonalenie technik pływackich mgr R. Szymczyk | Zajęcia ogólnorozwojowe z nordic walking i elementami siłowymi mgr J. Dudek-Biskup |
9.50-11.20 | Zajęcia ogólnorozwojowe z nordic walking i elementami siłowymi mgr J. Listek | Zespołowe Gry Sportowe mgr M. Orczyk | Nauka i doskonalenie technik pływackich mgr J. Dudek-Biskup |
|
11.40-13.10 | UETW mgr r. Szymczyk | Zespołowe Gry Sportowe mgr J. Dudek-Biskup | Nauka i doskonalenie technik pływackich mgr M. Orczyk |
|
13.30-15.00 |
|
|
|
|
15.20-16.50 |
| AZS koszykówka K mgr M. Orczyk |
| |
16.50-18.20 | AZS sporty górskie mgr E. Bronder | AZS koszykówka M mgr M. Orczyk |
|
|
18.20-19.50 |
|
|
|
|
19.50-21.20 |
|
Wtorek
GODZINA | SALA A | SALA C | BASEN | SALA A bis |
---|---|---|---|---|
8.00-9.30 | Zajęcia ogólnorozwojowe z nordic walking i elementami siłowymi mgr E. Bronder
| Zespołowe Gry Sportowe dr D. Palica | Nauka i doskonalenie technik pływackich mgr I. Bałtrukiewicz | |
9.50-11.20 | Hatha joga, trening relaksacyjny dr D. Palica | Zespołowe Gry Sportowe mgr I. Bałtrukiewicz | Nauka i doskonalenie technik pływackich mgr J. Dudek-Biskup |
|
11.40-13.10 | Zajęcia ogólnorozwojowe z nordic walking i elementami siłowymi mgr I. Bałtrukiewicz | Zespołowe Gry Sportowe mgr J. Dudek-Biskup
| Nauka i doskonalenie technik pływackich dr A. Zaucha-Zagała |
|
13.30-15.00 | Zajęcia ogólnorozwojowe z nordic walking i elementami siłowymi dr A. Zaucha-Zagała | Zespołowe Gry Sportowe mgr E. Bronder | Nauka i doskonalenie technik pływackich mgr J. Dudek-Biskup |
|
15.20-16.50 | Zajęcia ogólnorozwojowe z nordic walking i elementami siłowymi mgr R. Szymczyk | Zespołowe Gry Sportowe mgr E. Bronder | Nauka i doskonalenie technik pływackich mgr B. Brachacka | |
16.50-18.20 | Zajęcia ogólnorozwojowe z nordic walking i elementami siłowymi mgr B. Brachacka | AZS siatkówka M mgr E. Bronder | Nauka i doskonalenie technik pływackich mgr R. Szymczyk | |
18.20-19.50 | AZS Badminton K i M mgr R. Szymczyk |
| ||
19.50-21.20 | SILESIANIE |
|
Środa
GODZINA | SALA A | SALA C | BASEN | SALA A BIS |
---|---|---|---|---|
8.00-9.30 | Zajęcia fitness mgr P. Bałtrukiewicz | Zespołowe Gry Sportowe mgr M. Orczyk | Nauka i doskonalenie technik pływackich mgr B. Brachacka | |
9.50-11.20 | Zajęcia ogólnorozwojowe z nordic walking i elementami lekkoatletycznymi mgr M. Orczyk | Zespołowe Gry Sportowe mgr P. Bałtrukiewicz | UETW mgr B. Brachacka |
|
11.40-13.10 | Zajęcia ogólnorozwojowe z nordic walking i ćwiczeniami siłowymi mgr B. Brachacka
| Zespołowe Gry Sportowe mgr M. Orczyk | Nauka i doskonalenie technik pływackich mgr J. Dudek-Biskup | |
13.30-15.00 | Zajęcia ogólnorozwojowe z nordic walking i elementami siłowymi mgr J. Dudek-Biskup | Zespołowe Gry Sportowe mgr E. Bronder | Nauka i doskonalenie technik pływackich mgr M. orczyk | |
15.20-16.50 | Zajęcia ogólnorozwojowe z nordic walking i elementami siłowymi mgr B. Brachacka | Zespołowe Gry Sportowe mgr J. Dudek-Biskup | Nauka i doskonalenie technik pływackich mgr E. Bronder |
|
16.50-18.20 | AZS Tenis stołwy K i M mgr B. Brachacka | AZS piłka ręczna K mgr E. Bronder | AZS pływanie K i M mgr J. Dudek-Biskup | |
18.20-19.50 | SILESIANIE | AZS piłka ręczna M mgr E. Bronder |
| |
19.50-21.20 | SILESIANIE |
|
Czwartek
GODZINA | SALA A | SALA C | BASEN | SALA A BIS |
---|---|---|---|---|
8.00-9.30 | zajęcia fitness mgr I. Bałtrukiewicz | Zespołowe Gry Sportowe mgr B. Brachacka | Nauka i doskonalenie technik pływackich mgr J. Listek |
|
9.50-11.20 | Zajęcia ogólnorozwojowe z nordic walking i elementami siłowymi mgr R. Szymczyk | Zespołowe Gry Sportowe mgr J. Listek | Nauka i doskonalenie technik pływackich mgr I. Bałtrukiewicz |
|
11.40-13.10 | Zajęcia ogólnorozwojowe z nordic walking i elementami siłowymi mgr J. Listek | Zespołowe Gry Sportowe mgr R. Szymczyk | Nauka i doskonalenie technik pływackich mgr B. Brachacka | |
13.30-15.00 | Zajęcia ogólnorozwojowe z nordic walking i elementami siłowymi mgr B. Brachacka | Zespołowe Gry Sportowe mgr. J. Listek | Nauka i doskonalenie technik pływackich mgr P. Bałtrukiewicz |
|
15.20-16.50 | Zajęcia fitness mgr P. Bałtrukiewicz | Zespołowe Gry Sportowe dr A. Zaucha-Zagała | Nauka i doskonalenie technik pływackich mgr J. Listek |
|
16.50-18.20 | AZS Sekcja trójboju siłowego mgr J. Listek | AZS futsal/piłka nożna dr A. Zaucha-Zagała |
| |
18.20-19.50 | SILESIANIE |
| ||
19.50-21.20 | SILESIANIE |
Piątek
GODZINA | SALA A | SALA C | BASEN | SALA A bis |
---|---|---|---|---|
8.00-9.30 | Zajęcia ogólnorozwojowe z nordic walking i elementami siłowymi mgr J. Listek | Zespołowe Gry Sportowe dr A. Zaucha-Zagała | Nauka i doskonalenie technik pływackich dr D. Palica | |
9.50-11.20 | Hatha joga, trening relaksacyjny dr D. Palica | Zespołowe Gry Sportowe mgr P. Bałtrukiewicz | Nauka i doskonalenie technik pływackich dr A. Zaucha-Zagała |
|
11.40-13.10 | Zajęcia fitness mgr I. Bałtrukiewicz | Zespołowe Gry Sportowe mgr J. Listek | Nauka i doskonalenie technik pływackich mgr P. Bałtrukiewicz |
|
13.30-15.00 | Zajęcia fitness mgr I. Bałtrukiewicz | Zespołowe Gry Sportowe mgr I. Bałtrukiewicz | Nauka i doskonalenie technik pływackich mgr J. Listek | Zajęcia ogólnorozwojowe z nordic walking i elementami siłowymi dr A. Zaucha-Zagała |
15.20-16.50 | Zajęcia ogólnorozwojowe z nordic walking i elementami siłowymi mgr J. Listek | Zespołowe Gry Sportowe mgr I. Bałtrukiewicz | Nauka i doskonalenie technik pływackich mgr P. Bałtrukiewicz | |
16.50-18.20 | AZS aerobic sportowy mgr I. Bałtrukiewicz
| AZS siatkówka K mgr P. Bałtrukiewicz |
|
|
18.20-19.50 | ||||
19.50-21.20 |
|
GODZINA | SALA A | SALA C | BASEN | SALA 204 |
---|---|---|---|---|
8.00-9.30 | ||||
9.50-11.20 | ||||
11.40-13.10 | ||||
13.30-15.00 | ||||
15.10-16.40 | ||||
16.50-18.20 | ||||
18.20-19.50 | ||||
19.50-21.20 |
Dołącz do nas